klõpsake suumi lubamiseks
laeb...
Me ei leidnud mingeid tulemusi.
Vaata nimestik Kaabel TV Hybrid Maastik Minu asukoht Täisekraan Eelmine Järgmine

€ 0 kellele € 1,500,000

Muud funktsioonid
Täpsem otsing

€ 0 kellele € 1,500,000

Muud funktsioonid
Teie otsingutulemused

Kinnisvara müük ja üürile andmine

LPSEstate lahendab kõik klientide kinnisvaraküsimused.

Meie juurest saab lahenduse nii era- kui ka äriklient.

Meie abiga saab kinnisvara müüa või üürile anda kiirelt ja kasumlikult, kasutame efektiivseimat turundusstrateegiat ja –kanaleid.

Võid kindel olla, et meie pakkumine Sinu kinnisvara hinna osas on tehtud faktipõhise, põhjaliku turuanalüüsi tulemusel.

Kinnisvara müügiks ettevalmistamine ehk müügieelne kodukujundus on kinnisvaramüügi kriitiline edutegur. Sisuliselt tähendab see, et teeme enne kinnisvara müügiprotsessi alustamist Sinu majas või korteris mõned ettevalmistused, mis müügile kaasa aitavad. Kõrvaldame müüki pidurdavad või müügihinda alandavad tegurid juba enne müügiga alustamist. Müügieelne kodukujundus toob esile müüdava kinnisvara tugevused, rõhutab neid ja aitab nõrkuseid vähendada.

Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna! Kasutame parimaid kinnisvarafotograafe, et Sinu kinnisvarakuulutusele kaunite fotodega lisaväärtus anda. Kinnisvarafotode töötlemisel on fotode laiaks venitamine, levinud trend, et ruumid tunduksid tegelikust avaramad.

Iga kinnisvaraobjekti turundusstrateegia on veidi erinev, kuid üldjuhul on meie põhilised reklaamkanalid lps.ee, City24.ee, KV.ee.

LPSEstate’i suur eelis, võrreldes konkurentidega, on meie lai lisateenuste valik. Klient saab kõik oma kinnisvaraga seotud mured meie juures lahendatud. Lisaks maakleritele, töötavad LPSEstate’i klientide heaks sisekujundajad, kinnisvarahaldurid, remondimehed ja koristaja. Samuti aitame koostööpartnerite abiga korraldada, näiteks, kasutusloaga seonduva, ja palju muudki. Just seetõttu on LPSEstate paljude kinnisvaraomanike valik ka püsikoostööks.

Võrdle